LAS Academy LAS Academy

Harmonijny rozwój

W LAS Academy chcemy aby uczniowie mogli rozwijać się wielokierunkowo. Mamy na myśli tutaj możliwości poznawcze, kompetencje społeczne, edukację muzyczną, pracę plastyczną, grę aktorską oraz rozwój fizyczny. Dając możliwości i dobierając odpowiednie proporcje, tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić harmonijny rozwój.

Godzinę wychowawczą w naszej szkole przeznaczamy na różnego rodzaje zajęcia i warsztaty prowadzone przez psychologa. Celem jest nabycie umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami, rozwiązywania konfliktów i poszukiwaniu wewnętrznego szczęścia.

W celu integracji całej społeczności szkolnej oraz możliwości pracy z innymi uczniami z różnych klas, realizujemy wielotygodniowe projekty, których efekty przedstawiane są w postaci prezentacji, plakatów, przedstawień.

Aktywność ruchowa to niezbędny element harmonijnego rozwoju wszystkich dzieci.Wiemy jak ważna dla dzieci jest możliwość wspólnych gier i zabaw, dlatego w naszej szkole zwiększyliśmy ilość sportu jaką wymaga podstawa programowa, a naszą aktywność sportową prowadzimy cały rok na świeżym powietrzu.

Warsztaty psychologiczne

Warsztaty psychologiczne

Projekty

Projekty

Sport na świeżym powietrzu

Sport na świeżym powietrzu