LAS Academy LAS Academy

Rekrutacja

Info

Klasa pierwsza

Rekrutacja do klasy pierwszej odbywa się na podstawie badania predyspozycji. Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24 odbędzie się 1.04.2023. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz poniżej do dnia 20.03.2023.

Klasy od II do VIII

Rekrutacja dla klas wyższych niż klasa pierwsza odbywa się na podstawie egzaminu kwalifikacyjnego oraz dni próbnych (udziału w zajęciach lekcyjnych).

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej szkoły - wypełnij formularz wraz z załącznikiem (ankieta po prawej stronie). W odpowiedzi wyślemy wniosek rekrutacyjny wraz ze szczegółowymi informacjami na temat dalszych etapów rekrutacji.

  Wniosek o przyjęcie:

  Szkołę tworzymy dla dzieci, ich szczęśliwego dzieciństwa i satysfakcjonującego życia w dorosłości. Nie jest to projekt biznesowy i nie czerpiemy z niego żadnych korzyści finansowych, a cały przychód uzyskany z czesnego, dotacji, sponsorów czy innych źródeł przeznaczamy na działalność Szkoły.

  Jeżeli bliskie są Wam nasze założenia i czujecie, że to dobre miejsce dla Waszego dziecka/dzieci, ale wysokość czesnego stanowi dla Was przeszkodę – skontaktujcie się z nami! Wierzymy, że wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie.

  Prawdopodobnie istnieje tyle sposobów wsparcia szkoły, ilu jest rodziców. Jeżeli masz na to pomysł lub jeżeli nie masz pomysłu, ale masz chęci to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

  Przyjęcia do klas II-VIII odbywają się cały rok w zależności od dostępnych miejsc.

  Ankieta do pobrania:

  Pobierz ankietę dla rodziców Pobierz ankietę dla rodziców

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

  Czesne

  płatne 12 miesięcy

  Klasy I-VI

  1650 zł / msc.

  Klasy VII-VIII

  1650 zł / msc.