LAS Academy LAS Academy

Rekrutacja

Info

Klasa pierwsza

Osoby zainteresowane rekrutacją do klasy 1 w roku szkolnym 2024/2025 prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz poniżej najpóźniej do dnia 14.02.2024.

Klasy od II do VIII

Rekrutacja do klas wyższych niż klasa pierwsza odbywa się na podstawie rozmowy z Rodzicami oraz dni próbnych Dziecka (udział w zajęciach lekcyjnych).

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej szkoły - wypełnij formularz wraz z załącznikiem PDF (ankieta po prawej stronie) W odpowiedzi skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

  Wniosek o przyjęcie:

  Szkołę tworzymy dla dzieci, ich szczęśliwego dzieciństwa i satysfakcjonującego życia w dorosłości. Nie jest to projekt biznesowy i cały przychód uzyskany z czesnego, dotacji, sponsorów czy innych źródeł przeznaczamy na działalność LASu.

  Jeżeli bliskie są Wam nasze założenia i czujecie, że to dobre miejsce dla Waszego dziecka/dzieci, ale wysokość czesnego stanowi dla Was przeszkodę, zapraszamy do rozmowy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie.

  Prawdopodobnie istnieje tyle sposobów wsparcia szkoły ilu jest rodziców. Jeżeli masz na to pomysł lub jeżeli nie masz pomysłu ale masz chęci, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

  Przyjęcia do klas II-VIII odbywają się cały rok w zależności od dostępnych miejsc.

  Ankieta do pobrania:

  Pobierz ankietę dla rodziców Pobierz ankietę dla rodziców

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

  Czesne

  płatne 12 miesięcy

  Klasy I-VIII

  1850 zł / msc